F.H.U.P Tropical Terra - Lider terrarystyki profesjonalnej, specjalizuje się w produkcji funkcjonalnych i bezkonkurencyjnych terrariów na wymiar, przeznaczonych dla egzotycznych zwierząt.

Nasza działalność została stworzona z pasji do terrarystyki, oparta na wieloletnim doświadczeniu i wiedzy, dzięki temu Nasze prace są wykonane na najwyższym poziomie, które doceni nawet najbardziej wymagający hobbysta. Liczne grono Klientów, którzy zaufali Naszej firmie jest potwierdzeniem wysokiej jakości usług i produktów, a także stanowi dla Nas motywację do dalszego rozwoju.

Terraria wykonujemy głównie z płyt meblowych w szerokiej gamie kolorystycznej na dowolny wymiar, znanych Producentów takich jak : Kronopol, Kronospan czy Pfleiderer. Wykonujemy również konstrukcje niestandardowe, wykończenia aluminiowe, szafki pod terrarium na wymiar.

Głównym zadaniem Naszych terrariów jest wytworzenie odpowiednich warunków dla danego gatunku zwierzęcia, w szczególności mikroklimatu, występującego w ich naturalnym środowisku - dzięki zastosowaniu w tym celu odpowiednich urządzeń. Stawiamy również nacisk na estetyke i funkcjonalność Naszych terrariów, poprzez co mamy możliwość stworzenia praktycznego a zarazem świetnego wystroju każdego pomieszczenia, który odzwierciedli i wprowadzi Nas w ten piękny egzotyczny świat a także zapewni prawidłowy rozwój Naszego pupila.

Oferta skierowana jest dla osób prywatnych jak i firm, które gorąco zapraszamy do współpracy. Nie pośredniczymy w sprzedaży!

 

Serdecznie zapraszamy do przeglądania galerii wykonanych prac.

 

Zamawiając w Naszej Firmie zyskujesz :

- GWARANCJĘ na wykonane terrarium : wytrzymałość ściany strukturalnej, konstrukcji, instalacji elektrycznej, szczelności wodospadów oraz basenów, odporności na warunki w nim panujące (wilgotność, temperatura, promieniowanie UVB).

- Budowę na najwyższym poziomie, która owocuje wykonaniem produktu "raz a dobrze" na długie lata!.

- Stały kontakt przez cały okres budowy i możliwość podglądu etapu prac.

- Indywidualne podejście do każdego klienta, fachową pomoc jak i doradztwo w doborze odpowiedniego terrarium.

- Profesjonalne wykonanie zamówienia w oparciu o estetykę i jego funkcjonalność, dzięki wieloletniemu doświadczeniu i pasji, którą wkładamy w Nasze prace.

- Wysoką jakość stosowanych materiałów.

 

ZAPRASZAMY! Zespół Tropical Terra !

 

 Tropical Terra na Facebooku, dołącz do grona fanów i bądź na bieżąco, portal terrarystyczny, inspiracje i ciekawe pomysły na wykonanie czy budowe terrarium

Sklep internetowy Tropical Terra, rośliny do dekoracji terrarium, aranżacja terrarium, kaktus, eukaliptus, tillandsia, oplątwa, sukulent, agawa, owady karmowe, karmówka dla gadów, karaczany tureckie, wylęg karaczana tureckiego, tillandsia,    aukcje Allegro     Obejrzyj nasze filmik z relacji budowy terrariów na YouTube, subsrybuj kanał Tropical Terra, innowacje w dziedzinie terrarystyki    Facebook - Tropical Terra   

Polecane strony :

amicusdraco

 

Copyright 2018
Tropical Terra

likebox
Content aukcje allegro