Cena każdego terrarium ustalana jest indywidualnie, oraz na bieżąco w oparciu o wszystkie uwagi / oczekiwania Klienta i uzależniona jest głównie od jego gabarytów jak i samego wyposażenia.

Wycene można uzyskać pisząc bezpośrednio z Formularza kontaktowego lub na adres e-mail: biuro@tropicalterra.pl

Za kontakt z Klientem sprawuje u Nas przemiła i zawsze uśmiechnięta Pani Agnieszka, od której to otrzymają Państwo indywidualną i szczegółową wycenę swojego wymarzonego terrarium w oparciu o podane wcześniej wymiary jak i przeznaczenie.

Kosztorys oparty o wymiary zawiera szczegółowy opis wraz z wyceną terrarium ze standardowym wyposażeniem, które jest przejrzyście opisane. Za dopłatą oferujemy wyposażenie dodatkowe odpowiednio dobrane pod dany gatunek zwierzęcia, które zapewni lepszy komfort przyszłemu mieszkańcowi i ułatwi codzienną jego pielęgnację oraz obsługę.

Szafka pod terrarium (jak na powyższym zdjeciu) jest opcją dodatkową za dopłatą i w standardowej wycenie nie jest brana pod uwagę.

Jesteśmy również otwarci na różne sugestie wykonania czy wyposażenia, gdyż jak wiadomo możliwości są nieograniczone a jedynym ograniczeniem jest sam pomysł - którego z pewnością zrealizujemy.

Na cenę samego wyposażenia wpływa przede wszystkim wymiar, jego sposób montażu w zależności od wamagań gada i środowiska, które musimy odzwierciedlić w Naszych pracach. Z autopsji wiemy, że każde zamówienie jest inne (nie wykonujemy towaru masowego) przez co, nie jesteśmy w stanie podać ceny ogólnej, która będzie się tyczyć wszystkich wymiarów terrarium jak i jego wyposażenia.

W ramach profesjonalnej i rzetelnej obsługi Pani Agnieszka pozostanie z Państwem w stałym kontakcie (korespondencji e-mailowej), od wyceny aż po ukończenie budowy terrarium, gdzie w trakcie jej realizacji często zdradza szczegóły z etapów budowy :). Postara się odpowiedzieć na najbardziej nurtujące Państwa pytania a w razie niejasności, można zadzwonić bezpośrednio do Szefa (514-616-661) - który z pewnością rozwieje wszelkie pozostałe wątpliwości :).

 

Pozdrawiamy Zespół Tropical Terra !

 

 Tropical Terra na Facebooku, dołącz do grona fanów i bądź na bieżąco, portal terrarystyczny, inspiracje i ciekawe pomysły na wykonanie czy budowe terrarium

Sklep internetowy Tropical Terra, rośliny do dekoracji terrarium, aranżacja terrarium, kaktus, eukaliptus, tillandsia, oplątwa, sukulent, agawa, owady karmowe, karmówka dla gadów, karaczany tureckie, wylęg karaczana tureckiego, tillandsia,    aukcje Allegro     Obejrzyj nasze filmik z relacji budowy terrariów na YouTube, subsrybuj kanał Tropical Terra, innowacje w dziedzinie terrarystyki    Facebook - Tropical Terra   

Polecane strony :

amicusdraco

 

Copyright 2018
Tropical Terra

likebox
Content aukcje allegro